Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Bmw X5 M Pacet 35D X-Drive 2010 165 mij KM

Detajet

Postuar
5 mars 10:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Shitet BMW X5 M-Pacet 35D X-Drive i vitit nfund 2010 me 165 mij KM te Garantuara me 7 shpejtsi 286 PS Twinpower Vetura permban kamera senzor parkingu karrikat me ngrohje para mbrapa timonin me ngrohje karrika memorizuese xenon Bixenon panoram etj veture e garantuar per cdo sen 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme