Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Facelift me Dogan

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 qershor 20:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes C 220 CDI i vitit 2011 Facelift me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra manual 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme