Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

Detajet

Postuar
13 shkurt 09:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 280
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 280 CDI viti 2005 Avangarde 3.0 7G tronik dhe permban klimen tronike funksionale espe srs muzik me zhanzher 6 cd drita ksenon i regjistruar deri ne 20.05.2019 gjendja shum e mire te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme