Shitet Mercedes E 320 CDI Automatik 2003 Avangarde

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mercedes E 320 CDI Automatik 2003 Avangarde

Detajet

Postuar
10 janar 09:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes E Klase 320 CDI Viti 2003 automatik Avangarde Vetura permban klim digjitale para mbrapa timoni levizes me rrym xenon bi xenon dritat vetlarese etj 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon Elsa


Shpallje te ngjashme