Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde

Detajet

Postuar
14 shkurt 11:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 350
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes E klase 350 CDI viti 2009 Avangarde i Ardhun Prej Gjermanise dhe permban klimen tronike para mbrapa karrika me nxemje me lekur shum tmire shiber cencora parkimit navigacion muzik me cd Auks drita ne pasqyre e shum e shum sende te tjera dy qelsa liber servisit te interesuarit mund te kontaktojn 044 343 451 dhe 044 605 956