Opel astra 1.7 turbo dizel viti 93

Çmimi: 1.150 €
Opel astra 1.7 turbo dizel viti 93

Detajet

Postuar
20 qershor 15:59
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Astra
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet
Opel astra 1.7 turbo dizel viti 93 Rks i skadum
Gjendje shum tmir per mashum info tel
044-326-188 ose 049-326-188
+383-44-326-188 viber