Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi

Çmimi: 4.950 €
Opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel 6 shpejsi

Detajet

Postuar
25 shkurt 21:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Corsa
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet opel corza 1.3 Dizel viti 2006 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar ne RKS deri nfund vitit permban klimen funksionale gjamat me rrym gomat e reja libra servisit servisin e krym gjendja shum e mire te interesuarit mund te lajm 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa