Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 RKS 9 Muaj

Çmimi: 7.500 €

Detajet

Postuar
12 prill 13:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Opel
Modeli
Antara
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Opel Antara 2.0 CDTI viti 2007 Automatik i posa doganuar regjistruar i Ardhun prej zvicrres me liber servisit dy qelsa kilometra te garantuara dhe ne gjendje shum te mire teknike i regjistruar deri ne janar 2020 kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa