Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011 CH

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011 CH

Detajet

Postuar
3 mars 11:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Opel
Modeli
Antara
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Shitet Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik i vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra vetura posedon motor me zingjir me 169 mij km me libra servisi drita xenon bixenon karrika me nxemje navi cd komanda ntimon pasqyret i palohen senzor parkingu etj etj 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme