Shitet Peugeot 2.0 HDI Viti 2004 RKS 6 Muaj

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
14 maj 20:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
407
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Peugeot 2.0 HDI viti 2004 Manuel me 6 shpejsi i regjistruar 6 muaj liber servisit dy qelsa shum ne gjendje tmire te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto Salloni Elsa


Shpallje te ngjashme