SEAT LEON 1.6 TDI VTI 2011 ME DOGANE HOMOLGIM

Çmimi: Me Marrveshje
SEAT LEON 1.6 TDI VTI 2011 ME DOGANE HOMOLGIM

Detajet

Postuar
1 shkurt 16:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Seat
Modeli
Leon
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 i Ardhun prej zvicrres me dogan homologim me liber servisit dy qelsa kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme