Shitet Seat Ibiza 1.4 TDI Viti 2008 RKS 5 Muaj

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Seat Ibiza 1.4 TDI Viti 2008 RKS 5 Muaj

Detajet

Postuar
29 mars 20:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Seat
Modeli
Ibiza
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Seat Ibiza 1.4 Tdi viti 2008 I regjistruar perafersisht 5 Muaj gjendja shum ne rregull servisin komplet klimen funksionale fellne me goma treja te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto salloni Elsa


Shpallje te ngjashme