Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Kyroon 2.0 Dizel 2007 Automatik i CH

Detajet

Postuar
30 mars 14:32
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Ssangyong
Modeli
Kyron
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Kyroon 2.0 Dizel viti 2007 i Ardhun Prej Zvicrres Automatik Tiptronik me libra servisit dy qelsa goma treja me te gjitha Opsionet funksionale kontakti 044 343 451 dhe 044 605 956