VW Polo 1.4 TDI. Viti 2005 Manuel RKS 1 Vit

Çmimi: Me Marrveshje
VW Polo 1.4 TDI. Viti 2005 Manuel RKS 1 Vit

Detajet

Postuar
27 gusht 17:28
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti

Përshkrimi

Shitet VW Polo 1.4 TDI viti prodhimit 2005 Manuel 5 shpejsi i regjistruar perafersisht 1 vit me libra servisit dy qelsa me te gjitha servisat e kryer me rregull kontakti ne 043 702 706 dhe 044 605 956 Auto Salloni Elsa