GOLF 5 2.0 TDI 2005 RKS 7MUJ I SERVISUAR KOMPLET

Çmimi: 5.400 €
 GOLF 5 2.0 TDI 2005 RKS 7MUJ I SERVISUAR KOMPLET

Detajet

Postuar
14 qershor 10:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

shitet golf 5 2.0 tdi 2005 manuel 6Shpejtsi ne gjendje shum tmir i ruishum si mrena dhe jasht posedon klim funksionale abs esp air bag central i servisum komplet ule filtera + rrypin dhemzor goma te reja regjistrim 7muj etj per info +37745688208