Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 me dogan e homologim CH

Detajet

Postuar
1 prill 21:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Golf 7 2.0 TDI 2013 manual 6 shpejtsi i importuar nga Zvicrra vetura posedon klimatronik karrika me ngrohje kamere mbrapa komanda ntimon e vetparkuese distancer robotik libra servisi dy qelsa etj 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA