Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 me Dogan

Detajet

Postuar
1 prill 21:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Shitet Golfi 7 1.6 TDI viti 2014 i sapoardhun ne gjendje shum trregullt me libra te servisit dhe shum shum i paster te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451