Shitet Polo 1.2 TDI 2011 me Dogan nga Zvicrra

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 prill 19:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Shitet VW POLO 1.2 TDI e vitit 2011 me dogan e homologim e importuar nga Zvicrra me full paisje 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA


Shpallje te ngjashme