Apartament Monovolum tek Uji i ftohte Vlore

Çmimi: 42.000 €
Apartament Monovolum tek Uji i ftohte Vlore

Detajet

Postuar
6 prill 16:17
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
37 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Apartamenti eshte perballe detit, fill mbas tynelit, vetem 4 - 6 min ne kembe per te vajtur ne breg, i ashtu quajturi plazhi i Vironit.
37 m/2, i mobiluar, 24/7 uje dhe drita, ne nje nga vendet me piktorske te Vlores, midis viles kryeministrore dhe asaj presidenciale..pamje shume te bukur nga deti.
cmimi 42 mije euro
Kati i 4 (i fundit i nderteses)