🆕🔥 JEPEN ME QERA DY DYQANE NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
5 shtator 10:50
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

🆕🔥 JEPEN ME QERA DY DYQANE NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

🔰Dyqanet kanë një sipërfaqe prej 75.5 m2 dhe 65 m2
🔰 Kati i parë

🔰Pronat ndodhet në një zonë të populluar dhe lehtësisht të aksesueshme. Mundësi për çdo lloj aktiviteti.

🔰Disponojnë certifikatë të rregullt pronësie .

🔰Çmimi i qeras
🔰 Dyqani 75.5 m2: 250 Euro/Muaj
🔰 Dyqani 65 m2: 150 Euro/Muaj

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697000918
📧
🌐 www.desrealestate.al