Lungomare shitet apartament 1+1

Çmimi: 54.000 €
Lungomare shitet apartament 1+1

Detajet

Postuar
19 nëntor 11:50
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Në Lungomare shitet apartament i ndodhur në vijën e parë të ndërtimeve.

Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Prona disponon çertifikatë pronësie, ka sipërfaqje rreth 72 m2 dhe ndodhet në katin e pestë të banimit
.
Për informacione të mëtejshme ose vizitë në pronë na kontaktoni në 069 225 8711, në adresën [email protected] si dhe në zyrën tonë përballë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Zbuloni më shumë prona në www.ajafirstchoice.com