OKAZION!shitet vile me pamje deti ne Dhermi

Çmimi: 150.000 €
OKAZION!shitet vile me pamje deti ne Dhermi

Detajet

Postuar
12 nëntor 14:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet dubleks me pamje deti ne Dhermi.Shiten dy katet e siperme te nje vile, ne forme dubleksI,me shkalle te brendshme.Dubleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe gati per te kaluar pushime te paharrueshme ne nje nga vendet me te bukura te Shqiperise,ne Dhermi.Objekti disponon dokumentacion te rregullt.I i pershtatshem per te kaluar pushimet ose si investim.
Detajet e prones:
1 dhome ndenjieje
1Kuzhine
2Tualete
2ballkone
Hapesire e bollshme parkimi
Per me shume detaje na kontaktoni:00355692814045