SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE VLORË

Çmimi: 349.220 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI  NE LUNGOMARE VLORË

Detajet

Postuar
3 maj 14:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
91.9 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi


Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen “Poseidon”. ne vije te pare ne Lungomare Vlore!!! Ne nje Rezidence te projektuar me detaje , me punime cilesore dhe nje plan te propozuar nga “Focus Architecture “.
Kjo eshte nje nga Rezidencat me te kerkuara dhe me te preferuara e shtrire pergjate Lungomares me nje spekter te gjere te ishullit dhe gadishullit me potencial Sazanit dhe Karaburunit.

POST PARKIMI
- 25.000 EURO nje post parkimi
- 30.000 Euro Garazhd I mbyllur
Menyra e likujdimit:
50% me nenshkrimin e kontrates
-25% pas 6 muajsh nga momenti I nenshkrimit te kontrates
-20% me vendojsen e tulles
-5 % me marrjen e certifikates.

✅ Çmimi: 3800 €/m2
✅ Sipërfaqe: 91.9 m2/Bruto
✅ Vendndodhja: Lungomare,Vlore
Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 1 Dhom gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 2-të
✅ Orientimi: Perendim
✅ Me ashensor
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️+355 69 9356083
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————