SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VLORË.

Çmimi: 57.000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VLORË.

Detajet

Postuar
2 mars 15:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
98 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË VLORË.

Apartamenti ndodhet në qendër të Vlorës, pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor.
Organizimi: 2 dhoma gjumi, sallon i bollshëm i aneksuar, 2 tualete, ku njëri është me dritare, 1 ballkon dhe 2 garderoba. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar për 57000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697066662.