SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

Çmimi: 120.000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

Detajet

Postuar
8 maj 18:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Orikum , vija e pare afer rruges kryesore, 5 minuta larg nga deti.

Apartamenti ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te ri me ashensor, ka nje siperfaqe prej 80 m2.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e qete e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

Apartamenti disponon certifikat pronesie.

Organizohet ne :

Sallon + kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkone
Cmimi: 120.000 euro

Per informacione dhe shoqerime ne prone tel/nr: 00355689380641 ose 00355699109777