SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM !

Çmimi: 78.000 €

Detajet

Postuar
6 qershor 13:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
71 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Orikum, 5 min larg nga deti!!

Apartamenti organizohet ne :

Sallon kuzhine
2 Dhome gjumi
Tualet
Ballkon
Apartamenti shitet i pamobiluar.

Kati i 4-banim dhe kati i 5- te nga toka.

Siperfaqja 71 m2.

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

✅ Çmimi 78000 euro .

Per informacione dhe shoqerime tel/nr 00355689380641 ose 00355699109777