Shitet 2+1 i mobiluar prane Plazhit te Vjeter

Çmimi: 96.200 €
Shitet 2+1 i mobiluar prane Plazhit te Vjeter

Detajet

Postuar
7 prill 11:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
74 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Në Plazhin e Vjetër në Vlorë shitet apartament i tipologjisë 2+1 me sipërfaqe rreth 74 m2.

Apartamenti ndodhet në një prej pallateve më cilësore të ndërtuara në zonë, në vijën e parë të ndërtimit nga deti. Planimetria e rregullt e këtij apartamenti dhe organizimi i brendshëm i tij në dy dhoma gjumi, një ambjent ndenje dhe gatimi, tualet dhe ballkon, e bën këtë apartament të jetë ndër më të kërkuarit në zonë.
Apartamenti është tërësisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjithë pajisjet elektroshtëpiake dhe aksesorët të pa përdorur më herët.

Çmimi i shitjes – 1300 Euro/m2

Për informacione të mëtejshme ose vizitë në pronë, na kontaktoni në 0692258711, [email protected] ose na vizitoni në zyrën tonë përballë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Zbuloni më shumë prona në www.ajafirstchoice.com