Shitet apartament 1+1 Radhime

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet apartament 1+1 Radhime

Detajet

Postuar
8 maj 02:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
78 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 ne Radhime. Apartamenti është ne perfundim te ndertimit. Sipërfaqja e apartamentit ështe 78 m2.
Apartamenti gezon pamje panoramike drejt detit.

Për informacione të mëtejshme ose vizitë në pronë na kontaktoni në TEL:0692258711, në adresën [email protected] si dhe pranë zyrës sonë në Vlorë përballë ish-shtëpisë së oficerave dhe në Tiranë përballë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Zbuloni më shumë prona në www.ajafirstchoice.com