Shitet apartament 2+1 ne Orikum

Çmimi: 45.000 €
Shitet apartament 2+1 ne Orikum

Detajet

Postuar
26 maj 17:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
101 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 101 m2 ne Orikum, shume prane bregdetit. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, eshte pjeserisht i mobiluar dhe i pa banuar me heret.

Prona disponon çertifikate te rregullt pronesie dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe verande.