Shitet apartament 2+1 ne Skele, Vlore

Çmimi: 56.400 €
Shitet apartament 2+1 ne Skele, Vlore

Detajet

Postuar
6 shkurt 2021 20:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Në vijën e parë të ndërtimeve në Skelë, Vlorë shitet apartament me organizim 2+1.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri në bulevardin kryesor të qytetit të Vlorës. Me sipërfaqe 94 m2, apartamenti është i mirëorganizuar në dy dhoma gjumi, një sallon së bashku me ambientin e gatimit, një tualet dhe një ballkon.

Mundësi e mirë investimi falë zonës në të cilën ndodhet dhe faciliteteve të cilat ofron si : institucione, qendra shëndetësore , supermarkete etj. Disponon dokumentacion të rregullt pronësor. Për më tepër informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni në numrin tonë të telefonit +355 69 225 8711 nëpërmjet adresës së e-mail [email protected] si dhe na vizitoni pranë zyrës sonë përballë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë .

Zbuloni më shumë prona në www.ajafirstchoice.com