Shitje! Apartament 2+1 me pamje nga deti Vlore!

Çmimi: 150.000 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 15:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitje! Apartament 2+1 me pamje nga deti Vlore!
Shitje! Apartament 2+1 me pamje nga deti Vlore! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh. Pallati ka ashensor, certifikate. Pranë shtëpisë ka një parking të hapur vetëm për banorët e pallatit. Vend i qetë për të jetuar dhe për t'u çlodhur pranë maleve të gjelbëruara, në detin Jon 10 minuta në këmbë dhe vetëm 5 minuta me makinë nga shëtitorja kryesore e Vlorës Lungo Mare. Pranë shtëpisë ka një kafene, restorant, dyqan. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 110 m2. Apartamenti perfshin 2 dhoma gjumi: krevat i madh dopio, 2 krevate teke, dollape, rafte, komodina, pasqyre e madhe. Çdo dhomë ka një ballkon me pamje direkt nga deti. Apartamenti ka rinovim projektuesi, mobilje te reja, kondicioner ne cdo dhome. Ne sallon ka nje divan te madh, tavoline dhe bar, TV, kuzhine e bollshme dhe multifunksionale me elektroshtepiake. Te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet jane te perfshira ne cmim. Ambjenti eshte komplet gati per banim te nje familje te madhe. Zgjidhje e shkëlqyer për investim, pushime dhe jetë, e mundur për të marrë një leje qëndrimi. Kostoja dhe kërkesa për këtë lokacion është vazhdimisht në rritje. Duke blerë tani, fitoni nesër pa investime shtes