Disponoj pjese per 318ci coupe

Çmimi: 2 €
Disponoj pjese per 318ci coupe

Detajet

Postuar
7 mars 15:59
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë

Përshkrimi

Disponoj pjese kembimi per bmw e46
Viti 2001 me 2porta coupe
Motor 1.8i , kambio automat
Pjeset jane njelloj Coupe ose cabrio
Disqe alumin sedile elektrike sensor parkimi etj