Hummer

Çmimi: 1 Lek
Hummer

Detajet

Postuar
29 mars 15:24
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë

Përshkrimi

Disponohen filtra kamio automatike per te gjitha makinat Amerikane, Japoneze dhe Koreane.