Mitsubishi

Çmimi: 1 Lek
Mitsubishi

Detajet

Postuar
29 mars 15:10
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë

Përshkrimi

Disponohen filtra kamio automatike per te gjitha makinat Japoneze, Koreane dhe Amerikane.