SHITEN DISQE FRENASH BASHK ME FERROTA FORDI

Çmimi: 7.500 Lek
SHITEN DISQE FRENASH BASHK ME FERROTA FORDI

Detajet

Postuar
11 tetor 19:01
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë

Përshkrimi

Shiten Disqe Frenash Me Ferrot Dhe Tamburo Per Ford Fiesta Fusion Focus

Cdo Ford me Kto permasa i shkojne frenat
Frenat e para Diametri 258mm
Frenat e pasme Diametri i brendshem 203-204.3 mm

Bejn Per cdo lloj Fordi me keto permasa

Frenat jane te perdorura per ne gjendje te mire.
Per dike qe nuk do te harxhoje shume lek jan shume mire.

Frenat e para jane te markes Brembo ndersa Tamburot mbrapa jane origjinale Te fordit te Fabrikes.
Shiten edhe Vec e Vec

Disqe+Ferrota= 3500 lek te reja
Tamburo = 4000 lek te reja