piaggio carnavall

Çmimi: 400 Lek
piaggio carnavall

Detajet

Postuar
11 janar 15:35
Kategoria
Automjete > Motore (mbi 50 cc)
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Viti i prodhimit
2009

Përshkrimi

motorri e ne gjendje te mir
esht me radiator uji 125cc 4kohesh
vaj ,kandele dhe taketat e frenave +alkolin i jan ber tani shitet per mosperdorim


Shpallje te ngjashme