Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

Çmimi: 117.000 €

Detajet

Postuar
7 korrik 23:17
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
130 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Perballe stadiumit Flamurtari ne Vlore shitet apartament i tipologjise 3+2+2 me certifikate pronesie, i organizuar ne tre dhoma gjumi, ambjent ndenje i vecuar nga ambjenti i gatimit, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet ne pallat te ri te pajisur me ashesor.
Per informacione te metejshme kontaktoni ne 0692258711 dhe ne adresen e e-mail [email protected]