Fiat dublo 1.9 2004

Çmimi: 2.500 €
Fiat dublo 1.9 2004

Detajet

Postuar
15 mars 00:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Fiat
Modeli
Doblo
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shes fiat dublo 2004 me te gjitha sherbimet e bera me vaj filtra rip faze te sapo nderuar bej dhe nderim me ndonje fugon vito ose sprinter te interesuarit te kontaktojn ne 0696324779
Tel: Viber watssap


Shpallje te ngjashme