Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten banesat në lagje të ndryshme SUPER ÇMIME

Detajet

Postuar
26 janar 19:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Shesim banesa me madhesi te ndryshme, ne Vushtrri.

- Me çmime nga 450 deri në 360 euro për metër katror.
- Mundësitë e pagesës: Me kesh, dhe me RATA poashtu.
- Banesa të gatshme dhe në ndërtim e sipër.
Për info, kontaktoni:

045 117 118
+38345117118 Viber

(Poashtu kemi banesa edhe në Mitrovicë, Prishtinë, Fushë Kosovë)


Shpallje te ngjashme