Shitet banesa te bazenti

Çmimi: 420 €

Detajet

Postuar
26 janar 16:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Kuadratura
87 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Kati 7, dhe 8

salloni kuzhina, 2 dhoma gjumi,

045 117 118


Shpallje te ngjashme