fellne goma dimri 195.65.15.golf7/6/5

Çmimi: 150 €
fellne goma dimri 195.65.15.golf7/6/5

Detajet

Postuar
24 janar 2023 12:45
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

fellne goma dimri 195.65.15 golf 7 /6 / 5 . 044-164-594


Shpallje te ngjashme