Jap lokalin me qira

Çmimi: Me Marrveshje
Jap lokalin me qira

Detajet

Postuar
13 janar 20:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

Leshojj lokalin me qira osht Ende I hapun me tekstil dmth tu punu Jan 270metra Katrior lokal i ri krejt kirimike me Kamera jasht dhe mrena tekstili osht mall nga gjermonia i ri tekstilin e she's ose boj ndrrim. Lokali gjindet ne ndertesen ku paguhet Rryma mbrapa kekut


Shpallje te ngjashme