Lokali

Çmimi: Me Marrveshje
Lokali

Detajet

Postuar
12 qershor 09:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

Ipet lokali me qira me siperfaqe 100m2 i cili posedon 2 banjo ne funksion si dhe me infrastruktur te plotë, me mundesi te ndahet lokali përgjysmë ne 50 m2 , lokali gjendet ne qender te vushtrris rruga Ukshin Kovaqica Nr 105. Qmimi sipas marrveshjes


Shpallje te ngjashme