Ofrohen banesa dhe Lokale me Qira

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
2 prill 10:06
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

Ofrojme Lokale dhe banesa me Qira per qellime te ndryshme afariste apo edhe banimi.

Per me shume informata na kontaktoni permes telefonit apo email-it.

Çmimet me marreveshje
Për më shumë informata:
044 700 101
044 700 101 [+Viber]
[email protected]


Shpallje te ngjashme