Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten/lëshohen me qira dy lokale afariste

Detajet

Postuar
1 prill 23:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri

Përshkrimi

Kodi 0284,

Shiten/lëshohet me qira lokali afaristel 311.92 m2. Lokali është me pranim teknik dhe posedon fletë poseduese dhe është i gatshëm për veprimtarin e biznesit tuaj.

Lokali ndodhet në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, në Vushtrri (afër Autolarjes Kaltrina). Lokali i parë ka 4 WC.

Për më shumë informacione ju lutem kontaktoni në numrin:
383 45 251 251


Shpallje te ngjashme