Shitet shtëpia rreth 200m2 ne Vushtrri

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtëpia rreth 200m2 ne Vushtrri

Detajet

Postuar
11 janar 15:42
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Modeli
200
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Kodi 0044

Shitet shtëpia rreth 200m2, dy katёshe bodrumi, me 10 ari truall, salloni me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo. Shtёpia ёshtё pothuajse e re dhe shumë pak e banuar, e ndërtuar sipas standardeve evropiane. Shtёpa ka tё gjithë infrastrukturën e nevojshme si rrymё, ujsejellёs, kanalizim, bunar (ujё 24 orё). Shtëpia gjindet përtej Emonës ana e majtë nga rruga për Prishtinë.

Për më shumë oferta vizitoni web faqen tone në Facebok:
https://www.facebook.com/agjensionivlera/


Shpallje te ngjashme