AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Çmimi: 11 €
AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Detajet

Postuar
10 maj 19:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
Seri 5
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
0 - 4 999

PĂ«rshkrimi

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt,aksident ose ato qe nuk i perdorni 1999-2015 .Dergoni Oferten ne viber 📞+383 44 865 125 Targa Kosovare dhe te huaja ch,de,si,fr . Gjindemi ne gjithe Kosoven.


Shpallje te ngjashme