SHES BMW X5 Mpacket i DOGANUAR RKS FULL OPSJON

Çmimi: 15.900 €
SHES BMW X5 Mpacket i DOGANUAR RKS FULL OPSJON

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5 M
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shes ose Boj ndrrim veturen Bmw X5 Mpaket i regjistruar rks vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht pa as ni vrejtje posedon klimatronik karrika nxemje tempomat nxemje karrika karrikat lekur me memorje senxor para e mbrapa alo fellga panaram televizora mbrapa dhes pa qels hapet e mbyllet me gisht dyrt me vakum i ngre kamer pasqyret i palon etj na komtaktoni ne
☎️045339333
045213809
049878355


Shpallje te ngjashme