Golf 6 2.0 TDI

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
13 maj 13:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Auto Sallon Ridoni

>> SHITET VETURA GOLF GOLF 6
>> Motorri; 2.0 TDI
>> Fuqia 81KW
>> KM ;220.000
>> Viti Prodhimit;.2009
>> Ngjyra: zeze
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klim trnikFunksionale
>> 5 dyer >> 5 ulse
>> ABS >> ESP
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km.
Nga Gjermania me dogan te paguar


Tel +38349100629 +38344272-607


Shpallje te ngjashme