Anije dhe skutera per uje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski and ATV spare parts
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski and ATV spare parts

  We have promo offer of used and new Personal WaterCraft and Snowmobile in stock,From 2000 till date,

  Gjakovë 2 maj 14:47
  1.000 €
 • 3 foto
  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin

  List of the NEW and used MODEL OF OUTBOARD ENGINE : [email protected] Call or WhatsApp: +

  Deqan 2 maj 14:44
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet skaf
  Anije dhe skutera per uje

  Shitet skaf

  Shitet acasion skaf sportiv 4.9 metra i gjate 2.9 m i gjere Viti 2008 Me leje lundrimi Me te

  Vlorë 14 dhjetor 12:17
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet anije peshkimi.
  Anije dhe skutera per uje

  Shitet anije peshkimi.

  SHITET ANIJE PESHKIMI PER LUNDRIM BREGDETARE KOMBETAR ME LARGIM 6 MILJE NGA BREGU Barka esht e sap

  Shkodër 22 nëntor 13:05
  12.000 €
 • 3 foto
  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski and ATV spare parts
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski and ATV spare parts

  We have promo offer of used and new Personal WaterCraft and Snowmobile in stock,From 2010 till date,

  Deqan 7 tetor 21:48
  1.000 €
 • 3 foto
  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin

  List of the NEW and used MODEL OF OUTBOARD ENGINE : Yamaha Outboard Motors VF225 LA 225 HP Yamah

  Fushë Kosovë 7 tetor 21:45
  1.000 €
 • 3 foto
  Shes skuterin honda 125cc
  Anije dhe skutera per uje

  Shes skuterin honda 125cc

  Shes skuterin honda spacy 125cc viti 1992 kilometrazha 23mi ska ni muaj qe ka ardhur prej CH

  Ferizaj 31 korrik 00:42
  520 €
 • 5 foto
  Gomone
  Anije dhe skutera per uje

  Gomone

  Shitet gomone 3,5m e gjate, mban deri ne 500 kg, 2 pompa dhe 2 lopata. Motorr Yamaha 4 ph

  Fier 27 korrik 02:12
  600 €
 • 2 foto
  Twin Yamaha 150hp Setup F150XCA LF150XCA 4 stroke Outboard Engines DriveByWire
  Anije dhe skutera per uje

  Twin Yamaha 150hp Setup F150XCA LF150XCA 4 stroke Outboard Engines DriveByWire

  One of the engines has a light cosmetic blemish on the bow - starboard side, you can see this in the

  Fushë Kosovë 5 korrik 02:30
  27.000 €
 • 4 foto
  Varke per shitje
  Anije dhe skutera per uje

  Varke per shitje

  Sanall me gjatesi 5.5 metra dhe gjeresi 2 metra. I pajisur me letra. Porto Romano Durres

  Durrës 30 maj 11:48
  250.000 Lek
 • 1 foto
  Motor varke
  Anije dhe skutera per uje

  Motor varke

  Motor varke MARINER 3.3 HP shume ekonomik 2 kohesh Shitet per arsye mosperrdorimi cmimi 400 euro

  Vlorë 10 shkurt 11:00
  400 €
 • 3 foto
  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin

  List of the NEW and used MODEL OF OUTBOARD ENGINE : Yamaha Outboard Motors VF225 LA 225 HP 2017

  Ferizaj 24 janar 10:45
  1.000 €
 • 3 foto
  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski/Segway x2
  Anije dhe skutera per uje

  New/Used:Snowmobiles/watercraft/Jet Ski/Segway x2

  We have promo offer of used and new Personal WaterCraft and Snowmobile in stock,From 2010 till date,

  Fushë Kosovë 24 janar 10:16
  1.000 €
 • 3 foto
  New Johnson,Evinrude,Yamaha,Honda,Suzuki,Tohatsu,Mercury outboards
  Anije dhe skutera per uje

  New Johnson,Evinrude,Yamaha,Honda,Suzuki,Tohatsu,Mercury outboards

  All our outboard Engines are brand new original,working perfect in good conditions.we carry 4 stroke

  Fushë Kosovë 20 dhjetor 21:27
  5.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209
  Anije dhe skutera per uje

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected]

  Kamenicë 28 dhjetor 00:12
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Ciao
  Anije dhe skutera per uje

  Ciao

  Ne gjendje shum te mire

  Tiranë 29 gusht 12:01
  200 €